Stratejik İletişim Danışmanlığı

Sosyal paydaşlarınız ve hedef kitleniz tarafından fark edilmenizi, kurumunuz ve tüketiciler arasında sürekli diyalog oluşturmayı sağlayacak tüm iletişim faaliyetlerinizi, stratejik bir bakış açısıyla planlar ve uygular…

Marka Yaratma ve Güçlendirme

“Pazarda yeni yer alacak bir kurum veya ürünü markalaştırmak ya da mevcut bir markanın itibarını korumak ve güçlendirmek üzere planlanan ve uygulanan iletişim faaliyetleridir.”

Kurumsal İmaj Yönetimi

Kurumsal İmaj “bir firmanın kurum ya da kuruluşun,bir ürün yada hizmetin adının markasının yaptığı işin, bu işin yapılışında ki anlayışın görsel ve beyinsel olarak akıllarda yerleşmiş şekli”

Kurum İçi İletişim

Kurumun amaç ve hedeflerine ulaşması için; çalışanların en iyi performansı sergilemesini, bilgi akışını, katılımı, karar  almayı ve motivasyonu sağlamak amacıyla gerçekleşen iletişim sürecidir.

Etkinlik Yönetimi

ENTO İletişim, kurumun iletişim hedeflerine ulaşmasına katkı

sağlayacak  etkinlikleri tasarlar, planlar ve uygular. Üçüncü

kişilerin müşteri ile koordinasyonunu sağlar. Organizasyonu tüm aşamalarıyla yönetir.

Kriz Yönetimi

Kriz İletişimi; yaşanmakta olan kriz gerçeği ve alınan önlemlerin “algılanmasına” yönelik stratejilerin geliştirilmesi ve uygulanmasıdır.

Medya İlişkileri

“Medyada haber olmak ikincil hedeftir. İlk hedef; kurum, hizmet, ürün ve markanın vermek istediği mesajla, bu mesajı hedef  gruba taşıyacak medya kanalında pozitif ileti ile olmaktır.”

Medya Planlama Satın Alma

Mecralar ile aranızda bir köprü görevi üstlenen ENTO İletişim,  tüm mecralar ve mevcut mecralardaki rakiplerin ne şekilde yer aldığını, nasıl yer almanız gerektiğini ve tüm planlamayı yapar.

Prodüksiyon

Sektörde kendini kanıtlamış, başarılı tanıtım, reklam filmleri ve klipleri ile tanınan prodüksiyon ekibiyle çalışan ENTO İletişim, reklamdaki hayal gücü ile ” Boşluğa Resimler Çizerek” bunları renklendirir ve profesyonel kadrosu ile sizi rakiplerinizden her zaman “bir  adım önde” olmanızı sağlar.

Hedef Kitle Araştırması

Günümüz pazarlama anlayışı artık müşteriyi anlamak ve buna göre üretmeyi gerekli kılmaktadır. Küreselleşmenin de etkisi ile sınırların ortadan kalkması, tüketicilerin aynı firmanın farklı pazarlardaki satış politikalarını yakından takip edebilme imkanına sahip olmalarını sağlamıştır.

Sponsorluk Aktiviteleri

Aktivitenin türünden, içeriğine kadar her tür açıdan değerlendirilmesini ve hedef kitleye en uygun sponsorluk aktivitesi ile ulaşılmasını sağlamaktır.

Üst Düzey Yönetici Basın Eğitimi

Başarıları kabul görmüş, ilham verici, ikna becerisi yüksek tüm yöneticilerin, tüm liderlerin ortak olarak sahip oldukları becerilere baktığımızda şunlara benzer başlıklar çıkıyor karşımıza: Yaratıcılık, mesajlarını doğru kurgulayabilmek, yüksek ikna becerisi.

Aktivitelerimizin, müşterimizin imajı ile örtüşmesine önem veriyoruz.

Konsepti olmayan organizasyonlara imza atmıyoruz.

Müşterimizin kamuoyundaki sesi oluyoruz.

REFERANSLAR

© EntoWeb 2015 Tüm Hakları Saklıdır.

Ento İletişim bir Ento Grup şirketidir.

Gizlilik  Politikası

ENTO İLETİŞİM

Hizmetlerimiz

Hakkımızda

Referanslar

İletişim

LÜTFEN DİKKAT !!!

Eğer hem iş yapıp hem de bu işten zevk almak istiyorsanız, iş bittiğinde bunun zevkini de paylaşmak  istiyoruz diyorsanız. Size bir tek cevabımız var.

 

DOĞRU ADRESTESİNİZ!

HABER VERELİM !

Günceli takip etmek için üye olun

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

İLETİŞİM

info@entoiletisim.com

 

Tel : 0212 270 49 70

Fax: 0212 270 39 70

 

Fulya Mahallesi Ali Sami Yen Sok.

Koru Apt No:3 D:32  Gayrettepe

Şişli/İSTANBUL